Folia SPEEDY MASK

Dostępne wymiary: 550/33m, 1100/33m, 1400/33m, 1800/33m, 2700/17m
Folia speedy mask jest naelektryzowana, dzięki czemu sama przywiera do ochranianych powierzchni – nie trzeba jej przyklejać!
Folia speedy mask do wyboru – do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków! 

 

folia speedy maskfolia speedy mask zastosowanie
Folia Antychlap folia z tsąmą klejącą - różne wysokości PRODUCENT

Folia SPEEDY MASK - Antychlap z taśmą klającą

Folia SPEEDY MASK - antychalap z taśmą klejącą

Wysokiej jakości Folia SPEEDY MASK przeznaczona do ochrony i zabezpieczania różnego rodzaju powierzchni przed zabrudzaniem/zachlapaniem. Specjalny produkcyjny sprawia, że folia jest elektrostatycznie naładowana („naelektryzowana”) dzięki czemu sama przywiera do powierzchni, które zabezpiecza. Folia zawiera  pasek taśmy klejącej (taśma klejąca malarska), który służy do zamocowania/przyklejenia górnej krawędzi folii do ochranianej powierzchni. Zapobiega to podciekaniu farby podczas malowania sufitu, w przypadku gdy np. folia przyklejona jest do górnej krawędzi ściany. Może być używana do tymczasowej ochrony okien, parapetów, drzwi, grzejników i mebli podczas prac malarskich i tynkarskich. Jest łatwa do usunięcia oraz nie pozostawia śladów kleju (do 2 dni)

Sposób użycia Folii Speedy Mask / Folia Antychalp

Po rozpakowaniu folia jest zwinięta w rolkę zawierającą 33m lub 17 m w zależności od wysokości folii (rolka jest widoczna na zdjęciach powyżej). Podczas odwijania odkleja się taśma klejąca przy krawędzi rolki. Tą stronę – z taśmą klejącą – mocujemy przy górnej krawędzi powierzchni, którą chcemy zabezpieczyć. Po przyklejeniu wymaganej długości folię speedy mask rozwija się. Po rozwinięciu folia będzie przylegała samoistnie do ochranianej powierzchni.

 Parametry folii:

  • Rodzaj folii : HDPE
  • Kolor : transparent
  • Elektrostatyczność : tak
  • Grubość całkowita [μm] :9
  • Przyczepność do stali [N/25mm] : 7
  • Wytrzymałość na rozciąganie [N/25mm] : 93
  • Wydłużenie [%] : 10