taśmy klejące producent - taśmy tynkarskie blue dolphin

taśmy klejące producent

O nas

   Firma BB PACKING powstała w 2013 roku jako odpowiedź na nieustannie wzrastające zapotrzebowanie rynku na specjalistyczne i wysokojakościowe produkty z branży taśm klejących specjalistycznych oraz pakowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w handlu zaowocowało dużym gronem zadowolonych klientów oraz szybkim rozwojem. W swojej działalności staramy się na co dzień spełnić wysokie wymagania naszych klientów dostarczając im artykuły o najwyższej jakości w dopasowanej do ich profilu firmy cenie.  Dzięki nam możesz liczyć na dopasowanie najbardziej odpowiedniego produktu, a zarazem w najniższej z możliwych cen. Fachowe doradztwo, solidność terminowość oraz wysoka jakość obsługi to nasza codzienność. Nasz zespół nieustannie się rozwija. Korzystając z licznych szkoleń naszych partnerów nieustanie doskonalimy się w branży, a co za tym idzie jesteśmy dla Ciebie w stanie znaleźć najbardziej nietypowe rozwiązania.
Nasza specjalizacja to taśm tynkarska pomarańczowa zamiennik Blue Dolphin.

 

Szybka odpowiedź na zapytania

 

   Wiemy jak ważny jest czas naszych klientów. Dlatego wszystkie zapytania traktujemy priorytetowe i staramy się aby odpowiedź na nie dotarła w ciągu 2 godzin. Szybki czas reakcji to nasza domena, bo czas to pieniądz!

 

Fachowe doradztwo przy wyborze artykułów

 

   Wieloletnie doświadczenie w branży taśm klejących, wiele szkoleń, współpraca z różnymi dostawcami materiałów o raz wiedza zdobyta w pracy z naszymi klientami przekłada się na spójność i rzetelność w naszym doradztwie i wyborze odpowiednich dla Państwa artykułów.

 

Szybka dostawa zamówień

 

   Również w przypadku dostawy wiemy, że czas jest dla Państwa istotny. Zamówienia staramy się wysyłać jak najszybciej jest to możliwe. Zazwyczaj zamówienia złożone do godziny 11:00 danego dnia roboczego są wysyłane jeszcze tego samego dnia jeśli zamawiane są artykuły z magazynu. W przypadku produkcji na zamówienie czas może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

 

Atrakcyjne ceny

 

   Nasze artykuły to nie tylko wysoka jakość ale także niższe aniżeli konkurencji cen. Duża ilość zamówień sprawia że jesteśmy w stanie dokonywać zakupów surowców w dużych ilościach a to tak ze przekłada się na cenę dla ostatecznego odbiorcy, które jest niższa.
Taśmy tynkarskie / taśmy budowlane /  taśmy specjalistyczne / taśmy malarskie niebieskie / taśmy pakowe / taśmy z nadrukiem / taśmy antypoślizgowe / folia stretch ręczna i maszynowa

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza poniżej